منوی ناوبری برگه ها

جدید

آشنایی با کانون آرمان شریعتی

درباره شریعتی
کانون آرمان شریعتی

.



دوستان گرامی!

کانون آرمان شریعتی، یک گروه کوچک اینترنتی است، که فعالیت مجازی خویش را در سال ۱۳۸۵ با ایجاد سه سایت زیر آغاز کرده است:

سایت‌های اولیه :
http://www.shandel.org
http://www.shandel.net
http://www.hamsouyan.org

 
با کمال تاسف، سایت‌های اولیه‌ی کانون، پس از تحریم اینترنتی ایران، در سال ۱۳۹۰، از دست رفت. و تلاش کانون و دوستان به جایی نرسید، و بسیاری از کارهای بزرگ انجام شده از میان رفت، و ناچار شدیم که، در بسیاری از بخش‌ها، کار خویش را از صفر شروع کنیم! ما، در سال ۱۳۹۱، پس از آن که از بازگرداندن سایت‌های خود نومید شدیم، به خرید دومین جدیدی اقدام نموده، و سایت‌های خود را دوباره فعال ساختیم. که عبارتند از :

تالار گفتمان شریعتی

تالار گفتمان شریعتی، پایگاه اصلی‌ی تمامی‌ی مقالات، کتاب‌ها، عکس‌ها، فیلم‌ها، گزارش‌ها، اسناد، و اطلاعات مربوط به خط شریعتی است. که به طور ویژه، شامل تمامی مقالات و اطلاعات مربوط به دکتر شریعتی، و شش روشنفکرِ اصلی خطِ شریعتی، یعنی، احسان، سوسن، سارا، اشکوری، علیجانی، و رحمانی است.

http://talar1.shandel.info
سایت مقالات کانون

سایت مقالات کانون، یک سایت آرشیوی است برای مقالات ویرایش‌شده، تا در صورت وقوع هر مشکلی برای تالار گفتمان شریعتی، بسیاری از مقالات قرار داده شده در آن سایت، حفظ شده، و دوباره به تالار بازگردانده شود. هر چند که این سایت سایت مستقلی بوده، و محل مناسبی است برای خواندن مقالات، و امکانات مناسب صوتی و تصویری.

http://kanoun.shandel.info
شبکه آرمان شریعتی

شبکه آرمان شریعتی، یک شبکه‌ی اجتماعی‌ی شبیه فیس‌بوک است، که به طور اختصاصی، برای هواداران شریعتی ایجاد شده است. این شبکه برای کار حرفه‌ای و اختصاصی هواداران شریعتی در راستای افکار شریعتی است، ضمن آنکه، یکی از اهداف ما در ایجاد این شبکه، شایعه‌ی قطع اینترنت، و ایجاد اینترانت ملی است، که در آن صورت، ما می‌توانیم، سریعاً این شبکه را در اینترانت ملی قرار دهیم، و اعضای فیسبوکِ طرفدارِ شریعتی، به راحتی و به سرعت به آن کوچ کنند.

http://shabakeh.shandel.info

 
کانون آرمان شریعتی، در تمامی‌ی شبکه‌های مهم اینترنت حضوری گسترده دارد، و تقریباً، در هر شبکه‌ی اجتماعی، مسنجر صوتی تصویری، دیتابیس‌های کلودی، پایگاه‌های ذخیره‌سازی‌ی صوتی تصویری، کتاب‌خانه‌های مجازی جهانی، و هر سایتی که، به گونه‌ای، امکانی را در جهت نشر اندیشه‌ی‌مان در اختیارِ ما قرار می‌دهد، حضوری فعال داریم. که در پست‌های بعدی، به بخشی از آن اشاره خواهیم کرد. دوستان کانون می‌توانند، ما را، در هر جائی، با آی دی sco1385 جستجو کرده و بیابند.
 
دوستان کانون می‌توانند، با ایمیل‌های زیر، با ما در ارتباط باشند :

Sco1385@gmail.com
Sco1385@yahoo.com
Sco1385@hotmail.com

 
با سپاس / کانون آرمان شریعتی

مرامنامه کانون

خواهشمندیم که، جهت آشنائی با جهان‌بینی، مواضع، و جهت‌گیری‌های انضمامی کانون، در عرصه‌های گوناگون انسانی _ اجتماعی، به آدرس زیر مراجعه نمائید. متن این مرامنامه، یک متن پیشنهادی از سوی کانون آرمان شریعتی است، که برای بحث و بررسی‌ی بیشتر، در راستای تشکیل هر حزبی در خط شریعتی، ارائه شده است. در این مرامنامه، که فاقد بخش اقتصادی است، تلاش شده است که عمده‌ترین جهت‌گیری‌های یک حزب پیرو آرمان شریعتی، مطرح شود. خواهشمندیم با ارسال نظرات، پیشنهادات، و انتقادات خود، به ایمیل کانون، ما را در اصلاح این مرامنامه یاری فرمائید. با سپاس / کانون آرمان شریعتی

فعالیت در فیس‌بوک

خواهشمندیم که، جهت آشنائی با فعالیت‌های کانون آرمان شریعتی در فیس‌بوک، و لیست گروه‌ها و صفحات کانون در آن شبکه، به آدرس زیر مراجعه نمائید. با سپاس / کانون آرمان شریعتی

اتاق گفتگوی ریدکال

ما در پنج سال گذشته، جهت گردآوردن هواداران شریعتی، گفتگوی صوتی بین هواداران، انجام سخنرانی، و در نهایت، سازماندهی آنان، به طور منظم، در مسنجرهای پلتاک، بیلوکس، و ریدکال حضور داشته‌ایم. دوستداران شریعتی می‌توانند با حضور در گروه‌های پیرو شریعتی در ریدکال، از این امکان با ارزش استفاده کنند. با سپاس / کانون آرمان شریعتی

برنامه‌های اندرویدی کانون

کانون آرمان شریعتی تاکنون دو برنامه‌ی اندرویدی تهیه کرده است: جمله‌های شریعتی، و مقالاتِ خطِ شریعتی.


ویرایش : شروین یک بارedit

Print Friendly, PDF & Email

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + چهارده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.